Sklep Vegemoda

Facebook Instagram Pinterest

Sklep dla wegan i nie tylko

 

Wegetarianizm i weganizm to nie tylko dieta. To również styl życia i szereg wyborów konsumenckich. Wielu wegetarian i wegan kupując odzież, czy akcesoria codziennego użytku, stara się wybrać te, które wykonano zgodnie z naturą i bez wykorzystywania zwierząt. Ideałem jest sytuacja, gdy można przy okazji nabyć wyroby lokalnych producentów. Problem pojawia się wtedy, gdy w większości sklepów wybór tego typu produktów jest dużo mniejszy od oczekiwań.

Internetowy sklep wegański

sklep dla weganZ żywnością wbrew wszelkim stereotypom nie ma żadnych problemów. By zaopatrzyć się w szereg warzyw, owoców, kasz, czy strączków, wystarczy odwiedzić dowolne targowisko, bądź sklep spożywczy. Gorzej, gdy chodzi o odzież, biżuterię, czy przedmioty codziennego użytku. W takich przypadkach asortyment większości sklepów może być niewystarczający. Tym bardziej, że wiąże się z koniecznością oglądania wszystkich etykiet i sprawdzania składu użytych materiałów. Na szczęście istnieją wyspecjalizowane vege sklepy, w których znajdziesz wyłącznie produkty wegańskie.

Moda wegańska

Odzież, którą tworzono z myślą o osobach empatycznych i dokonujących świadomych zakupów może być – i często jest – równie ciekawie zaprojektowana, jak cała reszta dostępnych w sklepach ubrań. Koszulki, czapki, torby, torebki i plecaki. Wszystko to możesz znaleźć odwiedzając nasz sklep wege. I to zarówno w wariantach damskich i męskich, jak i dziecięcych. Co więcej, mamy też różnego typu akcesoria domowe i elementy dekoracyjne nawiązujące do motywów wegańskich.

Pamiętamy też o zwierzętach

Wielu wegetarian i wegan opiekuje się przygarniętymi ze schroniska czworonogami. Specjalnie dla nich nasz sklep wegański przygotował ofertę misek, kuwet, akcesoriów i… zabawek. Te ostatnie są szczególnie warte uwagi. Dlaczego? Bo postaraliśmy się wybierać takie, które są wolne od szkodliwych substancji, mogących niekorzystnie oddziaływać na naszych podopiecznych.

Odwiedź nasz sklep dla wegan, wegetarian i osób vege-friendly i zobacz jak wiele ciekawych produktów wegańskich możesz u nas znaleźć!

Przykładowe produkty wegańskie w naszym sklepie

torebka wegańska z sklepu wegeportfel wegańskiczapka wegańska tofu

 


Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą produktów wegańskich dostępnych w naszym sklepie Vegemoda. Dowiedz się także więcej o weganizmie.

Zapisz się do newslettera

Kontakt E-mail

info@vegemoda.pl

Transport

Kurier: GLS

Płatności

Metoda płatności
Przelew bankowy