Sklep Vegemoda

Facebook Instagram Pinterest


beco_logo_m

BecoThings to młoda, szybko rozwijająca się firma, skupiona na tworzeniu innowacyjnych produktów. Produkuje ekologiczne zabawki i akcesoria dla zwierząt o pewnej jakości i dobrej cenie – na tej płaszczyźnie nie uznaje żadnych kompromisów. Misją marki jest ciężka praca, mająca na celu umożliwienie wszystkim właścicielom zwierzaków zakupy, które nie naruszają równowagi ekologicznej. Wszystkie produkty firmy BecoThings są pozbawione toksyn i są produkowane w dużej mierze z produktów pochodzących z recyklingu.

beco_about
beco_materialy
LUSKA Gumowe zabawki Beco są wykonane z naturalnej, przyjaznej dla środowiska gumy, która zawiera w sobie etycznie pozyskane łuski ryżu, stanowiące odpad hodowli ryżu. Oznacza to, iż oprócz tego, że materiał jest biodegradowalny, to jest też wolny od BPA i niebezpiecznych ftalanów.
BAMBUS Plastikowe włókna roślinne, użyte podczas produkcji produktów Beco, zrobione są głównie z bambusa, który jest jednym z najbardziej odnawialnych materiałów na świecie. Beco poddaje recyklingowi prawie wszystko, nawet pałeczki do sushi!
BUTELKI Pluszowe zabawki Beco oraz materace do spania są w całości wypełnione plastikiem pochodzącym z butelek z recyklingu. To sprawia, że są one super miękkie!
karton Wszystkie kartonowe paczki, w których Beco wysyła produkty również pochodzą z recyklingu!

A wszystko to może potwierdzić Rupert Massey!

BECO_DOG produkty2_beco