Vegemoda Blog

ela_Urodzona na Śląsku pomysłodawczyni i założycielka serwisu Vegemoda. Z wykształcenia filolog, a z zamiłowania: kucharka, podróżniczka, malarka i kocia mamka.

A tak bez zbędnego dystansu i między nami… to kucharka ze mnie całkiem przyzwoita, jedyne co, to jeszcze nigdy nie udały mi się kotlety jaglane. Zawsze rozpływają mi się po patelni i upycham je potem widelcem na bułce (jakieś pomysły jak to zrobić?).

Zaoszczędzone pieniądze w dużej mierze wydaje na podróże- małe i duże, ale zawsze najchętniej z plecakiem i bez planu.

A jeśli mam trochę wolnego czasu, snuje sobie nowe wizje i pomysły, buszuję po necie w poszukiwaniu wegańskiej mody, czasem maluję obrazy (z naciskiem na czasem) i oglądam śmieszne filmiki z kotami na facebook’ u (podobno „amerykańscy naukowcy” stwierdzili, że to działa leczniczo…i tego się trzymajmy).

vegemoda_ela

A skąd pomysł na Vegemodę? Właściwie to nie pamiętam… chyba nagle, sam od siebie przyszedł do mnie pewnej nocy, niedługo po tym, jak z wegetarianizmu przeszłam na weganizm. Tak czy inaczej, mam stałą, ogromną potrzebę dzielenia się z Wami informacjami, nowinkami i wszystkim tym, co widziałam, zobaczyłam i pomyślałam. Mam nadzieję, że też Wy też chętnie będziecie to robić, chociażby na Vegemodowym facebook’u.

A teraz uwaga… czas na wielkie cliché à la świeżo upieczona Miss Universe: kocham zwierzęta! :-)
I zupełnie poważnie: mam nadzieję, że wspólnie uda nam się poprawić ich los i zmienić ludzkie podejście do ich traktowania.
Jak zapewne zauważyliście, przy blogu istnieje 100% wegański sklep (otwarcie już niebawem :) ). Starałam się go stworzyć i zaopatrzyć tak, by każdy znalazł coś dla siebie i tak, by każdy mógł pomagać innym (ludziom i zwierzakom) – kupując coś dla siebie.

Jeśli chcecie mi powiedzieć o czymkolwiek: o tym, co ostatnio widzieliście fajnego, o tym, co dobrze byłoby zobaczyć w sklepie/ na blogu, o tym, co Was dręczy/ wkurza (może moja mina na profilowym?) albo po prostu wyjaśnić mi, jak zrobić w końcu te jaglane kotlety, piszcie: info@vegemoda.pl ! Ja na prawdę czekam na każdą wiadomość.


Pozwólcie, że przedstawię Wam jeszcze cały zespół Vegemody!

 

klaczekKŁACZEK
SENIOR ACCOUNT MANAGER
felaFELA
MARKETING DIRECTOR
lunaLUNA
WAREHOUSE MANAGER

 

toldi

TOŁDI
FINANCIAL DIRECTOR

quinn

DR. QUINN
JUNIOR ACCOUNT MANAGER

kokosia

KOKOSIA
PR MANAGER

ELA
ELA
CUSTOMER SERVICE

Miłego dnia!
Ela